Бахмутською районною філією ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у травні було проведено лабораторні дослідження води водойм, розташованих на території м. Бахмут ( ставки «Південний», «Північний», «Керамік», «Кар'єр»).
За мікробіологічними показниками не виявлено мікроорганізмів, що можуть викликати особливо небезпечні інфекції. Але загальне мікробне число ( кількість кишкової палички у літрі досліджуваної води) перевищує гігієнічні нормативи. Таке мікробне забруднення може привести до захворювань кишковими інфекціями.
Таким чином, на сьогоднішній день, вода у обстежених водоймах не відповідає гігієнічним вимогам щодо купання, відпочинку населення, а також для водойм, розташованих у межах населених місць.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням