Співробітниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області продовжується робота з детінізації економіки. Так, протягом п’яти місяців поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання підготовлено та передано до правоохоронних органів 30 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, з них 12 матеріалів - щодо порушень у сфері державних закупівель.
За результатами розгляду підготовлених співробітниками фіскальної служби матеріалів до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 20 кримінальних проваджень на суму понад 94 млн гривень та арештовано майно підприємств, що приймали участь у злочинній діяльності, майже на 2,3 млн гривень.
Головним управлінням ДФС у Донецькій області з метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Останні статті на сайті
- Легальна робота — стабільне майбутнє!
- Анулювання реєстрації платника єдиного податку при наявності податкового боргу
- З 1 січня 2025 року діють зміни щодо ліцензування виробництва та обігу підакцизних товарів
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Мобільний застосунок «Пенсійний фонд»
- Пневмонія: причини виникнення та способи захисту від небезпечної хвороби
- З 1 січня 2025 року відновлено обов’язок в частині сплати ЄСВ
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: доходи до оподаткування
- Інформаційні матеріали про отримання соціальної підтримки для членів сімей полонених або зниклих безвісти ветеранів війни (пенсійне забезпечення, виплату грошового забезпечення, пільги на житлово-комунальні послуги тощо)
- Платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з 01.01.2025 сплачують військовий збір