Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

Першість міста с дартсу

Переглядів: 1046
16.08.2017 - 05:29
Першість міста с дартсу

14 серпня у приміщенні СК «Металург» м. Бахмут міський Центр «Спорт для всіх» спільно з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, провів першість міста з дартсу серед спортсменів з вадами слуху. У заході взяли участь 12 жінок та 14 чоловіків.

Серед жінок перше місце зайняла Тетяна Громова, друге Валентина Панченко, третє Тетяна Іванівна Громова. Серед чоловіків точніше всіх був Віктор Громовий, на другому місці Володимир Кожуховський, на третьому місці Сергій Компанієць. Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

14 серпня у приміщенні СК «Металург» м. Бахмут міський Центр «Спорт для всіх» спільно з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, провів першість міста з дартсу серед спортсменів з вадами слуху. 14 серпня у приміщенні СК «Металург» м. Бахмут міський Центр «Спорт для всіх» спільно з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, провів першість міста з дартсу серед спортсменів з вадами слуху. 14 серпня у приміщенні СК «Металург» м. Бахмут міський Центр «Спорт для всіх» спільно з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, провів першість міста з дартсу серед спортсменів з вадами слуху. 14 серпня у приміщенні СК «Металург» м. Бахмут міський Центр «Спорт для всіх» спільно з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, провів першість міста з дартсу серед спортсменів з вадами слуху.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально