Міська спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів, яку традиційно, протягом усього навчального року проводить міський центр "Спорт для всіх" спільно з Управлінням з питань фізичної культури і спорту міста, продовжує виявляти кращі фізкультурно - спортивні колективи і найсильніші команди в різних видах спорту.
У грудні, на базі загальноосвітньої школі № 10 проходили змагання з волейболу серед загальноосвітніх шкіл, в яких взяло участь 6 команд. У цьому році команди виставили змішані склади, тобто, на майданчик виходили разом юнаки та дівчата. У останньому турі велась запекла боротьба, бо у кожній ігровій партії визначались призери та переможці змагань. Кубок чемпіонів вибороли волейболісти ЗОШ №5 обіграв команду ЗОШ №10, яка стала срібним призером, 3 місце у команди ЗОШ№18. Далі місця в турнірній таблиці розподілилися так: НВК№11 (4), ЗОШ№ 12 (5), ЗОШ №24(6).
Вітаємо переможців та призерів, та вчитилів підготувавших команди!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням