Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

ExportUA

«Від школи знань до школи компетентностей»

Переглядів: 2608
14.03.2018 - 13:02

Під таким гаслом на базі Бахмутсього НВК№11 було проведено чергове засідання секції заступників директорів із навчально-виховної роботи обласної школи новаторства керівних кадрів із проблеми «Компетентнісний підхід як чинник модернізації освітнього процесу».

Розпочалося засідання з привітання методиста відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ганни Щербиніної.

Директор Бахмутського НВК Світлана Василенко презентувала систему роботи педагогів закладу з упровадження компетентнісного підходу в освітній процес.

З метою підвищення професійної компетентності заступників директорів з НВР Ганна Щербиніна провела міні-лекцію з теми «Компетентнісно зорієнтований підхід до навчання – відповідь на вимоги часу», в якій розглянула питання щодо впровадження в освітній процес компетентнісного навчання, визначила специфічні особливості застосування компетентнісного підходу в сучасному освітньому процесі.

У другій частині засідання учасники секції відвідали уроки з елементами компетентнісного навчання, а саме: інтегрований урок математики та предмету «Навколишній світ» у 1-Б класі з теми «Залежність результату вимірювання величини від міри» (учитель Наталя Савченко); бінарний урок-дослідження з української мови та української літератури у 6-Б класі «Поняття щастя на тлі вивчення творчості письменника С. Чернілевського «Теплота родинного інтиму». Розвиток зв’язного мовлення. Твір-роздум на основі особистих вражень шляхом складання матриці твору» (учителі Альона Жукова-Якубчак, Ангеліна Алексєєнко); мета-урок інформатики та географії в 10-Б класі «Побудова лінійних алгоритмів та їх реалізація в програмах (проектах) з інформатики та географії» (учителі Ірина Захарова, Олена Друпп).

Працюючи в групах, учасники обласної школи новаторства керівних кадрів проаналізували відвідані уроки, виявили компетентності, на розвиток яких була спрямована діяльність учителів.

У ході рефлексії присутні висловили щиру подяку керівнику школи новаторства керівних кадрів, методисту відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького облІППО Ганні Щербиніній за надання можливості підвищувати професійну компетентність заступників директорів з НВР, директору Бахмутського НВК Світлані Василенко за теплий прийом та якісну організацію заходу.

На базі Бахмутсього НВК№11 було проведено чергове засідання секції заступників директорів із навчально-виховної роботи обласної школи новаторства керівних кадрів із проблеми «Компетентнісний підхід як чинник модернізації освітнього процесу». На базі Бахмутсього НВК№11 було проведено чергове засідання секції заступників директорів із навчально-виховної роботи обласної школи новаторства керівних кадрів із проблеми «Компетентнісний підхід як чинник модернізації освітнього процесу». На базі Бахмутсього НВК№11 було проведено чергове засідання секції заступників директорів із навчально-виховної роботи обласної школи новаторства керівних кадрів із проблеми «Компетентнісний підхід як чинник модернізації освітнього процесу». На базі Бахмутсього НВК№11 було проведено чергове засідання секції заступників директорів із навчально-виховної роботи обласної школи новаторства керівних кадрів із проблеми «Компетентнісний підхід як чинник модернізації освітнього процесу». На базі Бахмутсього НВК№11 було проведено чергове засідання секції заступників директорів із навчально-виховної роботи обласної школи новаторства керівних кадрів із проблеми «Компетентнісний підхід як чинник модернізації освітнього процесу».

Останні статті на сайті