Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Частинка щастя від дитячої бібліотеки

Переглядів: 1772
21.03.2018 - 13:46
Частинка щастя від дитячої бібліотеки

20 березня 2018 року співробітники міської бібліотеки для дітей провели бібліоакцію до Міжнародного дня щастя. Відзначати цей день було запропоновано Генеральною Асамблеєю ООН 28 червня 2012 року. Підтримуючи дану ініціативу, бібліотекарі вирішили привітати дітей, подарувавши частинку щастя.

Стартувала акція безпосередньо в приміщенні бібліотеки, далі на ганку біля бібліотеки, на центральних вулицях міста та міському парку відпочинку. Бібліотекарі роздавали перехожим дітям паперові серця, що розгортаються і перетворюються у квітку з побажаннями щастя. Наймолодшим діткам подарували кульки у вигляді серця. Діти отримали позитивні емоції від яскравих подарунків і були здивовані, що такий день існує.

Бібліоакція в першу чергу направлена на популяризацію дитячої бібліотеки, адже бібліотекарі роздавали  книжкові закладки, календарики на 2018 рік з інформацією про бібліотечні послуги. По-друге, акція донесла малечі, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі!

Частинка щастя від дитячої бібліотекиЧастинка щастя від дитячої бібліотекиЧастинка щастя від дитячої бібліотекиЧастинка щастя від дитячої бібліотекиЧастинка щастя від дитячої бібліотекиЧастинка щастя від дитячої бібліотеки

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально