Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 92 гостя.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»

Переглядів: 1146
04.05.2018 - 15:22
«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»

З метою активізації роботи по відродженню розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій Українського козацтва, військово-патріотичного виховання молоді Управлінням освіти Бахмутської міської ради 25-26 квітня 2018 року у м. Бахмуті організовано та проведено перший (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У літописі українських земель є славний період козаччини, який тривав майже 300 років. Сила славного козацтва крилася не стільки  в шаблі, яка навіки залишилася символом виборювання свободи, скільки в справедливому устрої  життя, в звичаях та традиціях. Козацькі звичаї та традиції спроможні пробудити і підтримувати в нас почуття національної гідності, відповідальності перед народом, Батьківщиною.

Учасниками гри були команди (рої) закладів загальної середньої освіти. Учні змагались у двох вікових категоріях: учні віком 12-14 років та 15-18 років.

Відкрили захід шикуванням, звітом роїв про готовність та підняттям Державного Прапору під Гімн України.

З вітальним словом до учнів звернулись завідувач міського методичного кабінету Управління освіти Тетяна Донченко та головний суддя змагань, директор Бахмутського міського Центру ткризму, краєзнавства та екскурсій Валерій Кучер.

Гра складалась з восьми  етапів. У перший день відбулись наступні конкурси: «Стройовий впоряд», «Рятівник», інтелектуальний конкурс «Відун», конкурс звітів «Добре діло». Конкурс «Стройовий впоряд» передбачав шикування, марш стройовим кроком з маршовою патріотичною піснею. Конкурс «Рятівник» проводився у вигляді тестових завдань та практичних завдання з елементами рятувальних робіт та надання долікарської допомоги. Гра «Відун» мала на меті перевірку знань з історії  України , доби козаччини, українських військових формувань різних епох. На другий проводились: силове змагання «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», змагання «Лава на лаву».

На даний захід були запрошені військові, які організували виставку зброї для всіх учасників, гостей та глядачів гри.

Без сумніву, важко передати працю педагогів, що підготували команди до виступів, організували змагання,  які вклали час та терпіння у те, щоб гра відбулись на належному рівні, цим самим вносячи лепту у значно серйознішу справу – виховання розумного, сильного, патріотичного громадянина України. Лише в маршрутно-оціночних листах потрібно було передбачити більше півсотні умов та ситуацій, які б сприяли чіткості проходження етапів та фіксації показників команд. За таких умов до фіналу проходять лише найкмітливіші та найсильніші, тому до обласного етапу від м. Бахмута пройшла лише одна команда – Бахмутського НВК №11.

Наприкінці заходу голова журі директор Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій Валерій Кучер урочисто нагородив команди шкіл. За підсумками п’яти  етапів гри переможцями стали: у віковій категорії 12-14 років

І місце - команда школи №2,

ІІ місце - команда школи №7,

ІІІ місце – команда школи №1.

У віковій категорії 15-18 років переможцями стали:

І місце - команда НВК №11,

ІІ місце – команда школи №18,

ІІІ місце – команда школи №10.

Вітаємо переможців - команду НВК №11, яка буде представляти місто Бахмут на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл - Джура».

Бажаємо  нових досягнень та перемог переможцям та учасникам гри!

«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»«Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» в місті Бахмуті»

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально