До відома осіб з інвалідністю.
Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі – Управління) інформує.
Згідно Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187, з внесеними змінами, путівки для осіб з інвалідністю закуповуються на підставі тристоронніх угод.
Відтепер особа з інвалідністю може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до Управління, де буде перевірено санаторний заклад на відповідність встановленим вимогам.
Після цього, укладається трьохсторонній договір (особа з інвалідністю – Управління – санаторний заклад), який передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортному закладу за надані послуги.
Усі примірники договору, підписані керівником Управління, особою з інвалідністю, передаються особі для подальшої передачі санаторно-курортному закладу.
Після прибуття особи з інвалідністю до відповідного санаторно-курортного закладу керівник такого закладу підписує і скріплює печаткою (за наявності) всі примірники договору, після чого заклад надсилає один примірник договору поштовим відправленням до Управління, другий - передає особі з інвалідністю, а третій ― залишається на зберіганні у санаторному закладі.
Після закінчення санаторно-курортного лікування особа з інвалідністю подає Управлінню зворотній талон або інший документ, що підтверджує проходження лікування в санаторно-курортному закладі за профілем захворювання, за яким їм видано довідку для отримання путівки на санаторно-курортне лікування, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та строку перебування, завірений підписом керівника та скріплений печаткою.
Для постановки на облік на забезпечення санаторно-курортним лікуванням, особам з інвалідністю необхідно звертатись до Управління за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова, 57, каб№ 12. При собі мати оригінали наступних документів:
- заяву;
- медичну довідку лікувальної установи за формою 070/О;
- довідку МСЕК, про встановлення групи інвалідності;
- пенсійне посвідчення;
- трудову книжку (для працюючих осіб).
Термін лікування в санаторно-курортному закладі становить 18 днів.
Звертаємо увагу інвалідів, які перебувають в Управлінні на забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України « Про затвердження форм документів щодо забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортним лікуванням осіб пільгових категорій» від 22.01.2018 №73, черга на санаторно-курортне оздоровлення у осіб з інвалідністю по профілям захворювання переходить в чергу по датам подання заяви на санаторно-курортне лікування.
Крім того, після закінчення строку дії медичної довідки форми – 070/о, але не рідше один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.
Телефон для довідок: 44-63-99
Останні статті на сайті
- Щодо визначення контрольованих операцій при сплаті податків у Федеративній Республіці Німеччина
- Податок на майно, відмінне від земельної ділянки – 2024
- Ще раз про обов’язкові реквізити фіскального касового чека
- ВИХОДЬ НА СВІТЛО! Як оформити на роботу неповнолітнього працівника
- Під час воєнного стану податкова служба Донеччини продовжує бути на зв’язку з платниками податків
- Як переєструвати ПРРО, якщо перейменували назву вулиці
- ВИХОДЬ НА СВІТЛО! Про особливості використання праці неповнолітніх працівників під час воєнного стану
- Способи авторизації на вебпорталі Пенсійного фонду України
- Щодо застосування РРО/ ПРРО в місцях харчування навчальних закладів
- Щодо утримання ПДФО з доходів, нарахованих (виплачених) на користь ФОП, місцезнаходженням або місцем проживання (податкова адреса) яких є тимчасово окупована територія