8-9 листопада в м.Києві на базі Національного еколого – натуралістичного центру відбулася IV Міжнародна науково – практична конференція «STEM- освіта – стан впровадження та перспективи розвитку», яку відвідали педагоги Бахмутської ЗОШ №5: Ірина Коваленко, заступник директора з навчально – виховної роботи, Інна Звягінцева, вчитель інформатики, та Ірина Помазан, учитель початкових класів.
Протягом двох днів за участі наукових співробітників, методистів Інституту модернізації освіти, громадських та соціальних діячів, а також ініціативних підприємців відбувалося обговорення умов розвитку STEM – освіти в Україні, йшов активний пошук ефективних методичних підходів і технологічних рішень впровадження STEM – навчання в контексті реалізації дидактичних принципів Нової української школи. Також до уваги учасників були представлені інноваційні моделі та технології навчання учнівської молоді щодо побудови успішної кар’єри в майбутньому.
Програмою конференції було передбачено проведення освітнього форуму, а також презентацію стендових студій, де були представлені наробки та здобутки сучасної інноваційної освіти: робототехніка, творча майстерня «Сверлик», проект ROBOBUS та багато інших лайфхаків освітнього процесу сучасності.
Останні статті на сайті
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей
- Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу декларування
- Отримання витягу щодо стану розрахунків з державним та місцевими бюджетами, а також цільовими фондами за даними ДПС
- Ставки єдиного податку для ФОП першої та другої груп з 01.01.2025