Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Урядовий портал

Служба зайнятості запрошує до участі у тренінгах

Переглядів: 1971
01.08.2019 - 09:09

31 липня на засіданні Центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості підприємцям та безробітним, які зацікавлені у відкритті власної справи, пропонували взяти участь у тренінгах з розвитку навичок підприємництва.

Навчання в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру у всій Україні мають допомогти щонайменше 800 мешканцям цих територій започаткувати, відновити або розширити свої мікро, малі та середні підприємства. Учасники зустрічі жваво обговорювали можливість участі проекті «Тренінг ПРООН зі створення бізнес-ідей, стартапів та бізнес-планів» та отримання грантової підтримки. Впродовж заходу спеціалісти служби зайнятості допомогали всім бажаючим заповнити анкети та зареєструвати заявки на участь в проекті.

 Про проблеми легалізації заробітної плати, особливості подання звітності та оформленням трудових відносин розповіла учасникам зустрічі головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ганна Бондаренко. «Одержуючи неофіційну зарплату, людина позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому та соціальних гарантій від держави уже сьогодні» - наголосила представниця Пенсійного фонду. Присутні отримали інформаційні буклети: "Реєстрація на WEB-порталі Пенсійного фонду України" та листівки «Допоможи своєму майбутньому».

Про шляхи впливу на створення нових робочих місць, у тому числі, для осіб з інвалідністю, особливості працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій, можливості отримання компенсації ЄВ, використання електронних кабінетів розповідала присутнім заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Сліпцова. Фахівці центру зайнятості проінформували учасників тренінгу про опитування роботодавців щодо задоволення послугами служби зайнятості та запросили висловити свою власну думку щодо змін, яких вимагає час від державної служби зайнятості.


Пошук

Актуально