Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Відбулось засідання комісії

Переглядів: 740
17.06.2020 - 08:40

11 червня 2020 року в Управлінні молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбулось засідання координаційної  ради з питань національно-патріотичного виховання молоді.

На засіданні було розглянуто питання про  організацію виховної роботи з національно-патріотичного виховання  молоді у вищих навчальних закладах міста І-ІІ рівня акредитації та закладу професійно-технічної освіти (Бахмутський коледж транспортної інфраструктури, Бахмутському коледжу мистецтв ім. І.Карабиця, Бахмутському педагогічному коледжі).

Заслухавши інформацію з зазначеного питання начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О. організацію виховної роботи з національно – патріотичного виховання молоді у Бахмутський коледж транспортної інфраструктури, Бахмутському коледжу мистецтв ім. І.Карабиця, Бахмутському педагогічному коледжі членами координаційної ради було визнано задовільною та вирішено залучити заклади вищої освіти, заклади фахової передвищої освіти та  заклади професійно-технічної освіти до організації та проведення тематичних заходів до Дня Конституції України, Дня незалежності України, Дня міста, Дня визволення міста, Дня визволення України від фашистських загарбників, Дня захисників України. Створити на сайтах ВНЗ рубрики або сторінки щодо питань національно-патріотичного виховання.

Заслухавши звіт начальник Управління культури Бахмутської міської ради Падалки О.А. про стан діяльності централізованої бібліотечної системи та залучення молоді до вивчення культури, історії України, пропагування кращих здобутків національної культурної і духовної спадщини члени координаційної ради вирішили узгодити та налагодити взаємодію закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти та  закладів професійно-технічної освіти з Бахмутським краєзнавчим музеєм та Бахмутською централізованою бібліотечною системою до проведення комплексних заходів.


Пошук

Актуально