Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відправились нові тролейбуси на автономному ходу по новому маршруту

Переглядів: 852
20.10.2020 - 16:04

В перший рейс сьогодні відправились нові тролейбуси на автономному ходу по новому маршруту, який з’єднує місто Бахмут і сел. Опитне. На цей довгоочікуваний день опитняни чекали не один рік.

Міський голова Олексій Рева привітав жителів Опитнеського старостинського округу з знаковою подією - відкриттям нової лінії громадського транспорту. Висловив впевненість, що новий тролейбусний маршрут № 8 буде користуватися широкою популярність серед міських та сільських жителів, побажав всім пасажирам щасливої дороги в комфортних умовах.

В перший рейс сьогодні відправились нові тролейбуси на автономному ходу по новому маршруту, який з’єднує місто Бахмут і сел. Опитне. В перший рейс сьогодні відправились нові тролейбуси на автономному ходу по новому маршруту, який з’єднує місто Бахмут і сел. Опитне. В перший рейс сьогодні відправились нові тролейбуси на автономному ходу по новому маршруту, який з’єднує місто Бахмут і сел. Опитне. В перший рейс сьогодні відправились нові тролейбуси на автономному ходу по новому маршруту, який з’єднує місто Бахмут і сел. Опитне. В перший рейс сьогодні відправились нові тролейбуси на автономному ходу по новому маршруту, який з’єднує місто Бахмут і сел. Опитне.

Пошук

Актуально