Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Інформація про роботу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади

Переглядів: 709
28.10.2020 - 15:43

26 жовтня 2020 року відбулось засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

В ході роботи комісії були обстежені несанкціоноване сміттєзвалище за адресами:   район колишнього м’ясокомбінату із західної та північної сторони, район ставку Південний (цегляні будівлі), вул. Трудова навпроти очисних споруд, перехрестя вул. Садова та 4-го  пров. Садовий.

Комісія визначила кількість, склад, властивість, вартість відходів, ступінь їх небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини. За результатами роботи складений акт про проведення перевірки несанкціонованих сміттєзвалищ на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

Відходи побутові, будівельні, 4 класу. Акт передано до Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради для ліквідації безхазяйних відходів.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально