Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 57 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Одержання допуску на право роботи пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами

Переглядів: 5295
01.02.2021 - 09:55
Одержання допуску на право роботи пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами

Відділ прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків  управління фітосанітарної безпеки Головного Управління в Донецькій області інформує:  щороку для захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур'янів використовується значна кількість засобів захисту рослин до роботи з якими залучаються працівники без відповідних навичок та допуску(посвідчення) до роботи  з пестицидами. Такі дії можуть призвести до негативних наслідків.

Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Донецькій області нагадує, що згідно ст. 11 Закону України «Про пестициди та агрохімікати», ст.18 Закону України «Про захист рослин» допускати до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, можна лише осіб, які пройшли  спеціальну підготовку та мають на те відповідне посвідчення і допуск, що видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту рослин, щороку.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1995 року № 746 підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та медичної книжки з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я. Даний захід проводиться безкоштовно.

Виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами особами, які не мають допуску – ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

Допущення  до роботи з пестицидами осіб, які не мають допуску є порушенням ЗУ «Про захист рослин». Згідно ст. 21 порушення законодавства про захист рослин тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законом. 

Організації (установи), фізичні особи-підприємці та громадяни можуть отримати детальну інформацію звернувшись до управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Донецькій області за адресою: м. Бахмут, вул. Ціолковського, 6  т. 0627-44-17-68, e-mail: zahist.art@gmail.com.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально