Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Обласний конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізції) яких надається фінансова підтримка на 2022 рік

Переглядів: 1684
02.04.2021 - 11:10

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації оголошує з 01 квітня 2021 року Обласний конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізції) яких надається фінансова підтримка на 2022 рік.

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для підтримки інститутів громадянського суспільства на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї, національно-патріотичного виховання.

Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації   визначені соціальні проблеми, на розв’язання яких мають бути спрямовані проєкти програм інститутів громадянського суспільства.

1. Підвищення рівня компетентностей молоді, у тому числі громадянських:

  • підвищення рівня громадянських компетентностей серед молоді, у тому числі через розвиток лідерства;
  • підвищення рівня компетентностей молоді для  свідомого вибору їх життєвого шляху, професійного та кар’єрного розвитку;
  • формування культури підприємництва (у тому числі соціального) серед молоді;
  • формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я, попередження соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності, розвитку неформальних спортивних рухів і вуличних тренувань;
  • посилення відповідального ставлення молоді  до планування сім’ї, до відповідального батьківства;
  • реінтеграція та соціалізація різних груп молоді у суспільне життя,  поширення толерантності і солідарності молоді, забезпечення умов для рівної участі всіх груп молоді у суспільному житті, запобігання стереотипам, протидії мові ненависті та дискримінації за будь-якими ознаками.

2. Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді:

  • розвиток культури волонтерства серед  молоді

3. Активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень:

  • розвиток  компетентностей представників молодіжних консультативно-дорадчих органів, органів учнівського та студентського самоврядування;
  • підвищення рівня поінформованості молоді щодо інструментів участі.

4. Сприяння розвитку змістовного наповнення молодіжних центрів області:

  • сприяння використанню в роботі молодіжних центрів різноманітних методів для задоволення потреб молоді (за принципами неформальної освіти, заняття в групах, дискусії, творчі лабораторії, семінари, індивідуальні консультації тощо).

5. Інформаційне забезпечення державної політики у молодіжній сфері:

  • підготовка та видання інформаційних і методичних матеріалів, виготовлення і розміщення соціальних роликів і реклами з метою інформаційного забезпечення державної політики у молодіжній сфері та комунікації молоді у межах регіону.

6. Формування української громадянської ідентичності:

  • популяризація української мови;
  • сприяння виховання у громадян шанобливого ставлення до державних та національних символів України, елементів української національної ідентифікації, роз'яснення їх значення для розбудови держави;
  • підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України;
  • ушанування пам’яті жертв окупаційних режимів, зокрема Голодомору 1932-1933 років, масового голоду 1921-1923 і 1946-1947 років, депортації кримсько-татарського народу.

7. Військово-патріотичне виховання:

  • підвищення престижу військової служби;
  • сприяння готовності громадян (зокрема молоді) до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України;
  • набуття молоддю практичних навичок з основ військової справи;
  • підтримка державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та зближення з НАТО зі збереженням українських національних цінностей і традицій.

8. Подолання демографічної кризи та розвиток інституту сім’ї:

  • Пропагування відповідального батьківства, проведення заходів на зміцнення інституту сім’ї, національних родинних цінностей.
  • Залучення громад до заходів соціальної  підтримки сім’ї та проведення сімейних свят, культурологічних акцій.

9. Проведення просвітницьких заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

10. Гендерний розвиток – регіональний аспект.

Максимально можливий об'єм бюджетного фінансування програми, розробленої інститутом громадянського суспільства складає до 75 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають конкурсну документацію, яка має бути підготовлена українською мовою і складатися з пакету документів, перелік яких затверджено наказом управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації від 05.09.2019 № 78/329-19, зареєстрованого в Головному територіальному управління юстиції у Донецькій області 16.09.2019 за № 261/2974

Конкурсна документація приймається з 01.04.2021 року по 01.05.2021 року (включно) в електронному вигляді на електронну адресу sml.d@dn.gov.ua .

Також документи мають бути надіслані поштою за адресою: м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, 4-й поверх,  управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації (приймальня).

Контактний телефон: (0626) 42-19-29, 095-062-06-88.

Рішення про визначення переможців конкурсу оголошується в місячний термін з дня його винесення.

Останні статті на сайті