Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Відбулось засідання робочої групи

Переглядів: 68
02.12.2021 - 14:29

25.11.2021 відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати (далі – робоча група) під головуванням першого заступника міського голови Максима Суткового.

На засіданні були заслухані звіти 8 суб’єктів господарювання різних сфер діяльності (роздрібна та оптова торгівля, будівництво, комплексне обслуговування об’єктів, пасажирський наземний транспорт тощо), якими у поточному році з тих чи інших причин було допущено: використання праці осіб, про яких відсутні відомості в Реєстрі застрахованих осіб; виплата заробітної плати найманим працівникам у розмірі, нижчому за мінімальний. Також обговорені питання застосування режиму неповного робочого часу.

До відома запрошених суб’єктів господарювання доведено про необхідність дотримання норм трудового законодавства, зокрема мінімальних державних гарантій в оплаті праці та належного оформлення працівників. Роботодавцям нагадано про підвищення з 1 грудня 2021 року розміру мінімальної заробітної плати до 6500,00 грн. та про неприпустимість виплати заробітної плати менше мінімальної за повністю відпрацьовану норму робочого часу.


Пошук

Актуально