Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Донецька обласна рада

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Уряд продовжив строки проведення в ощадбанку ідентифікації для впо - отримувачів пенсій та соцвиплат

Переглядів: 1700
22.08.2023 - 12:04

Уряд відтермінував до кінця 2023 року проведення у відділеннях Ощадбанку фізичної ідентифікації внутрішньо переміщених осіб, які отримали цей статус до 24 лютого 2022 року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 № 837 внесено відповідні зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 № 1596 «Про затвердження Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках» та від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

Також розширено можливості для фізичної ідентифікації, необхідної для продовження отримання, зокрема пенсійних та страхових виплат, житлових субсидій та пільг. Так, можна буде проводити ідентифікацію особи з використанням відеоконференцзвʼязку, під час сеансу якого предʼявлятимуться документи, що посвідчують особу.

До фізичної ідентифікації також прирівнюються:

  • авторизація в особистому електронному кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua за допомогою віддаленого кваліфікованого електронного підпису Дія Підпис (Дія ID);
  • засвідчення закордонною дипломатичною установою України факту, що особа, яка проживає за кордоном, є живою.

Більше новин та актуальної інформації - на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

 

d2_infografika_1