Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

61 звернення громадян надійшло за 2 місяці 2024 року до ГУ ДПС у Донецькій області

Переглядів: 1622
13.03.2024 - 13:29

Податкова служба активно сприяє відкритому обміну інформацією, включаючи звернення громадян. Це не тільки сприяє створенню прозорої інформаційної бази, а й надає платникам податків можливість висловлювати свої питання та виражати власні погляди. Звернення громадян віддзеркалюють суспільні цінності та допомагають податковій службі адаптувати свою стратегію до потреб суспільства, що є важливим фактором для забезпечення легітимності та довіри.

Протягом січня - лютого 2024 року податкова служба Донеччини отримала 61 звернення громадян, які підпадають під дію Закону України “Про звернення громадян”. З них 26 звернень надійшло поштою (безпосередньо від громадян), а 35 звернень надійшло засобами електронного зв'язку, через мережу Інтернет.

Найбільше питань, з якими зверталися громадяни до ГУ ДПС у Донецькій області, було щодо контрольно-перевірочної роботи, також багато було питань з реєстрації та обліку платників податків. Крім того, звертали й щодо відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків, з питань адміністрування окремих податків, та інших питань, що належать до компетенції органів ДПС.

За результатами розгляду звернень громадян, що надійшли до Головного управління ДПС у Донецькій області: 

9 звернень вирішено позитивно;

42 звернень – заявникам надано відповідні роз’яснення;

3 звернення не підлягають розгляду відповідно до статей 8 і 17 ЗУ «Про звернення громадян»;

7 звернень знаходяться на виконанні (термін виконання по них не настав).

Усі звернення розглянуті, за результатами їх розгляду громадянам надано відповіді у визначені ЗУ терміни.

Нагадуємо, на виконання статей 22, 23 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» в ГУ ДПС передбачено проведення особистого прийому громадян керівниками ГУ ДПС та керівниками структурних підрозділів ГУ ДПС. Прийом громадян проводиться відповідно до затвердженого графіку, не рідше двох разів на місяць.

Разом з тим звертаємо увагу, що громадяни мають можливість надсилати електронні звернення (через мережу Інтернет) у вигляді сканокопій чи фотокопій з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації) на електронну пошту dn.zvernennya@tax.gov.ua та за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків» з використанням кваліфікованого електронного підпису.

 Податкова служба Донеччини нагадує корисні посилання:

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua,
iOS https://t1p.de/lgu5a

Останні статті на сайті