Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 131 гість.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Зимові сюрпризи для малят дитсадка №18 «Росинка»

Переглядів: 2058
30.12.2014 - 08:10

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити снігову бабу, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санках. На жаль, зимовий час має свої плюси та мінуси – не завжди температура сягає мінусових позначок, а замість снігу по доріжках ігрових майданчиків стукотить рясний дощ. Однак негаразди погоди не стали на заваді проведенню конкурсу прогулянок «Зимові сюрпризи», який пройшов в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №18 «Росинка».

У конкурсі прийняли участь вихователі всіх вікових груп, які провели з дітьми прогулянки-сюрпризи «Прийшла баба снігова та весела й ігрова» (група раннього віку вихователь Олена Букрєєва), прогулянки-подорожі «На лісовій галявині» (ІІ молодша група, вихователь Марина Долгая), «У пошуках Зими» (старша група, вихователь Оксана Гаращенко), прогулянки-мандрівки «В гості до зимуючих птахів» (ІІ молодша група, вихователь Карина Бебік), «Пригоди в зимовому лісі» (середня група, вихователь Христина Кузьміна), «Зимові відкриття» (група розвиваючого навчання, вихователь Зоя Карелова).

Під час проведення прогулянок вихователі проводили з малюками спостереження, трудову, ігрову, дослідницько-експериментальну діяльність, організовували індивідуальну та самостійну роботу дітей.

Малята, піклуючись про зимових птахів, підготували годівнички у вигляді будиночків та розвісили на ялинках намисто із сухофруктів та сухариків. Та найбільше уваги було приділено проведенню рухливих ігор, спортивних естафет, фізкультурних змагань, які сприяли зміцненню здоров’я дітей, формуванню у них потреби до системних занять фізичною культурою, викликали позитивні емоції.

Разом з батьками педагоги виготовили цікаві посібники для виконання фізичних вправ на повітрі, які використали під час проведення рухливих ігор та естафет.

За результатами оцінювання І місце отримала вихователь ІІ молодшої групи Марина Долгая, ІІ місце у вихователя старшої групи Оксани Гаращенко. ІІІ місце виборола вихователь групи раннього віку Олена Букрєєва.

Проведений конкурс сприяв вдосконаленню професійної майстерності педагогів, виявленню ініціативи та творчого підходу щодо використання нетрадиційних посібників з метою зміцнення здоров’я дітей під час проведення зимових прогулянок, збагатив педскарбничку закладу новими формами роботи з дітьми.

Негаразди погоди не стали на заваді проведенню конкурсу прогулянок «Зимові сюрпризи», який пройшов в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №18 «Росинка» м.Артемівська з 22.12 по 25.12.2014року.Негаразди погоди не стали на заваді проведенню конкурсу прогулянок «Зимові сюрпризи», який пройшов в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №18 «Росинка» м.Артемівська з 22.12 по 25.12.2014року.Негаразди погоди не стали на заваді проведенню конкурсу прогулянок «Зимові сюрпризи», який пройшов в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №18 «Росинка» м.Артемівська з 22.12 по 25.12.2014року.Негаразди погоди не стали на заваді проведенню конкурсу прогулянок «Зимові сюрпризи», який пройшов в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №18 «Росинка» м.Артемівська з 22.12 по 25.12.2014року.

Пошук

Актуально