Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Презедент України

Нагородження переможців та призерів найголовнішого конкурсу професійної майстерності серед педагогів

Переглядів: 1935
12.02.2015 - 08:36

В Артемівському міському Центрі дітей та юнацтва відбулася церемонія нагородження переможців та призерів міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», який проводився у нашому місті двадцять перший раз. За всі ці роки місту є чим пишатись, наші освітяни досягали високих результатів не тільки на рівні міста, області, а ще й України.

Цьогоріч в інтелектуальних змаганнях міського туру на звання найкращого вчителя взяли участь 35 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Відкрила церемонію начальник відділу освіти Рубцова Марина, яка привітала переможців  та побажала подальших успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління.  Вона висловила захоплення та гордість від самовідданості артемівських освітян обраному шляху, їх сміливості та наполегливості, високому професіоналізму; вдячність за виховання і подаровані знання не одному поколінню людей.

12 учителів у 4 номінаціях: «Хімія», «Українська мова та література», «Правознавство», «Класний керівник»  були нагороджені дипломами відділу освіти. 8 педагогів, які пройшли всі етапи конкурсу, отримали Подяки відділу освіти.

Музичним дарунком стали виступи вихованців та педагогів Артемівського міського Центру дітей та юнацтва, а також учнів Артемівської ЗОШ № 10. У заході взяли участь керівники та педагоги шкіл міста, голови профспілкових комітетів, представники відділу освіти.

 

Вітаємо переможців та призерів конкурсу! Бажаємо подальших успіхів, натхнення, чергових перемог!

В Артемівському міському Центрі дітей та юнацтва відбулася церемонія нагородження переможців та призерів міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», який проводився у нашому місті двадцять перший раз. В Артемівському міському Центрі дітей та юнацтва відбулася церемонія нагородження переможців та призерів міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», який проводився у нашому місті двадцять перший раз.

Пошук

Актуально