Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Урядовий портал

«Розумники та розумниці» в дитячому садку «Дзвіночок» м. Часів Яру

Переглядів: 2146
27.03.2015 - 12:01

Одним із найважливіших факторів розвитку ранньої обдарованості дошкільників є створення умов, які дозволяють малюкам не лише систематично пізнавати нове, а й самостійно використовувати знання в проблемних ситуаціях.

З метою розвитку творчих здібностей дітей, їх природної кмітливості, розширення кругозору та відпрацювання вміння застосовувати набуті знання під час виконання логічних завдань 25 березня 2015 року в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №48 «Дзвіночок» відбулась інтелектуальна гра «Розумники та розумниці» між дітьми старшої групи та першого класу.

Під час першого туру «Забавні питання» діти рахували скільки вушок у мишенят та лапок у ведмежат. У наступних турах дошкільнята залюбки відгадували назви казок та їх героїв, розповідали, хто із звірів найбоязкіший та найвищий на Землі, яка тварина дуже схожа на людину і кого називають кораблем пустелі. Маленькі розумники були активними та уважними, демонстрували свою дотепність, вирішуючи завдання різного типу.

Команди гравців відчували підтримку глядачів, які не залишались байдужими до успіхів команд. Завершенням гри стало визначення переможців та заохочення дітей солодкими призами.


Пошук

Актуально