Однією з головних соціальних проблем у місті Бахмут є травматизм невиробничого характеру. У невиробничій сфері загинуло 26 осіб та 2709 осіб отримали травми. З дітьми віком до 14 років сталося 675 нещасних випадків, в яких потерпіло 675 осіб.
Аналіз травматизму невиробничого характеру свідчить про те, що найбільша кількість людей травмується внаслідок випадкових падінь – 1501 особа, у разі ударів або порізів об інші предмети – 593 особи, при занятті спортом, поворотних чи різких рухах – 196 осіб, нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження – 116 осіб, у разі укусу тваринами – 110 осіб.
Якщо взяти для порівняння показники невиробничого травматизму за І півріччя 2016 року і цьогорічні то бачимо наступне. В 2016 році мали місце 3377 нещасні випадки невиробничого характеру, у нинішньому ж році – 2700 випадки, що на 677 випадки або на 20 % менше.
Значна частина нещасних випадків із смертельними наслідками сталися в результаті причин, що певною мірою вважаються соціальними. Так, останнім часом у нашому місті викликають занепокоєння випадки з причин самогубства, у результаті яких травмовано 22 особи, з них 13 осіб смертельно. Згідно проведеного аналізу найбільш питому вагу випадків самогубства становлять постраждалі літнього віку (від 50 років), в наслідок повішання та колото-різаних ран гострим предметом.
Також, протягом останніх 3 років, у результаті проведення антитерористичної операції у Донецькій області спостерігаються випадки передбачені військовими операціями. Так, у 2017 році відбулось 2 випадки травмування людей із смертельними наслідками, у результаті контакту з вибуховими пристроями.
За 6 місяців 2017 року сталося 10 групових нещасних випадків. П’ять групових випадків у разі ДТП, в яких потерпіло 9 осіб, з них 1 випадок зі смертельним наслідком, 2 випадки з метою вбивства чи нанесення ушкодження, у яких потерпіло 4 особи. За цей же період в 2016 році сталося 14 групових випадків, з них 3 – ДТП, в яких потерпіло 11 осіб, 8 групових випадків з метою вбивства чи нанесення ушкодження, у яких потерпіло 16 особи.
Останні статті на сайті
- Про запобігання мобінгу (цькуванню) на робочому місці
- Призупинення дії трудового договору з найманими працівниками у зв’язку з активними бойовими діями на території підприємства
- Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та основне право на роботі
- Скорочений та неповний робочий час: у чому відмінності?
- Гендерна рівність у трудових відносинах. Внесення питання забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків до колективних договорів
- Організація та проведення суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану
- Про ознаки примусової праці та поради, як її уникнути
- Про звільнення працівника за його ініціативою з підприємства, що знаходиться в зоні ведення бойових дій, та набуття статусу безробітного
- Як запобігти нещасним випадкам при використанні генераторів в побуті
- ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ: ПРОФІЛАКТИКА ТА ДОПОМОГА