Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Школа мистецтв м.Артемівська

В ЦНАП зростає популярність безготівкових розрахунків

Переглядів: 2216
22.02.2018 - 06:21

З 26 січня 2018 року в ЦНАП м. Бахмут почали працювати платіжні термінали для здійснення безготівкової оплати за адміністративні послуги.

Майже за місяць роботи послугами POS-терміналів в центрі надання адміністративних послуг скористався 151 громадянин. За останні дні січня 44 громадянина здійснили оплату через платіжні термінали,  а вже в лютому 107 громадян. Загалом проведено платежів на суму 9304,70 грн.

Тож, популярність безготівкових розрахунків в центрі зростає, адже перевагами такої оплати є зручність та  значна економія часу, що в свою чергу оптимізує процедуру надання адміністративних послуг.

Нагадуємо, що скористатись терміналами можуть держателі карток міжнародних платіжних систем Vіsa, MasterCard, Cirrus/Maestro, Простір, емітованих як АТ «Ощадбанк» так і картками інших банків. Комісійна винагорода за проведення платежів складає 2% від суми платежу операції, але мінімум 5 гривень.

З 26 січня 2018 року в ЦНАП м. Бахмут почали працювати платіжні термінали для здійснення безготівкової оплати за адміністративні послуги.З 26 січня 2018 року в ЦНАП м. Бахмут почали працювати платіжні термінали для здійснення безготівкової оплати за адміністративні послуги.

Останні статті на сайті