Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Проблема сучасного рабства стосується кожного

Переглядів: 1621
10.08.2018 - 10:36

30 липня, з нагоди Всесвітнього дня протидії із торгівлі людьми Міністерство соціальної політики України анонсувало старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми.

Міністерство соціальної політики України анонсувало старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та примушують  до рабської праці або сексуальної експлуатації.  

 За інформацією начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Національної поліціі Артема  Крищенко,  в Україні за шість місяців цього року число виявлених правопорушень, пов'язаних з торгівлею людьми, зросла на 29% (186 проти 144 фактів в минулому році), пише прес-служба відомства. Також повідомляється, що правоохоронці, які займаються боротьбою зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, викрили і затримали 14 членів організованих злочинних груп, а також встановили 63 учасників цих груп. На даний момент правоохоронці повідомили про підозру в торгівлі людьми в 121 справі. Крищенко додав, що вже встановлено 156 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок таких злочинів.

Як відомо, Україна опинилася на 49 позиції з 167 країн світу в рейтингу поширеності сучасного рабства. За шість місяців цього року Національна поліція виявила майже 190 злочинів у сфері торгівлі людьми.

 Трудова експлуатація – найбільш розповсюджений вид торгівлі людьми в Україні. Його ознаками можуть бути обмеження свободи працівника, утримання його документів, застосування насильства чи створення принизливих умов праці.

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/862975407198899/


Пошук

Актуально