Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.

Переглядів: 1994
06.11.2018 - 16:27

Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» - структурний підрозділ управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, розташований у місті Бахмут.

За 25 років існування «Інваспорт» виховав 102 майстрів спорту України, 47 майстрів спорту України міжнародного класу, 18 заслужених майстрів спорту України, 14 заслужених тренерів України та 11 заслужених працівників фізичної культури і спорту.

З нагоди ювілею «Інваспорту» 6 листопада 2018 року у Бахмутському центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід, якій зібрав спортсменів та тренерів, представників Бахмутської міської ради та Донецької обласної державної адміністрації, спортивну спільноту міста.

На початку заходу до присутніх з вітальним словом звернувся Бахмутський міський голова Олексій Рева, який зазначив, що чверть століття - невеликій термін для історії, але для колективу центру це час невпинної роботи, постійного розвитку, гучних перемог і значущих досягнень.

«Варто зазначити що і сьогодні, завдяки Вашій наполегливій праці, прихильників паралімпійського і дефлімпійського руху стає все більше і більше. Це свідчить про те, що своєю справою ви не тільки прославляєте Донеччину і місто в усьому світі, але перш за все - відкриваєте шляхи самореалізації людям з обмеженими можливостями, допомагаючи їм стати швидше, вище і сильніше»,- відзначив Олексій Рева та з нагоди свята презентував колективу центра «Інваспорт» вітальну адресу та принтер.

Також до привітань міського голови приєднався Володимир Мицик - директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, нагородивши кращих спортсменів подяками та відзнаками Донецької обласної державної адміністрації, а також нагородив Бахмутського міського голову Олексія Реву подякою департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА за розвиток спорту Донеччини та всебічну підтримку параолімпійського руху.

Наприкінці вітань гостей свята творчі колективи Бахмутського центру культури та дозвілля ім.Є.Мартинова подарували присутнім святковий концерт.

Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя.

Останні статті на сайті