Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Донецька обласна рада

Відбулось засідання ради з питань молодіжної політики

Переглядів: 1101
05.11.2018 - 09:31

1 листопада 2018 року  в Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбулось засідання ради з питань молодіжної політики.

На засіданні було розглянуто такі питання:

  • Про програму економічного і соціального розвитку м. Бахмута на 2019 рік щодо реалізації державної політики стосовно дітей, сім’ї та молоді.
  • Про підтримку підприємницьких ініціатив у сфері забезпечення зайнятості молоді на території Бахмутської міської ради.
  • Про затвердження плану роботи ради з питань молодіжної  політики на 2019рік.

Під час засідання визначено основні завдання програми  економічного і соціального розвитку м. Бахмута на 2019 рік щодо реалізації державної політики стосовно дітей, сім’ї та молоді та заходи для виконання поставлених завдань. З метою посилення  профорієнтаційної роботи та інформування молоді вищих навчальних закладів та закладу професійно-технічної освіти, розташованих на території м.Бахмут щодо можливості започаткуванню власної справи було вирішено проводити на базі молодіжного центру «Перспектива», в рамках акції «Випускник»,  цикл тренінгів для випускників вищих навчальних закладів І-IV  рівня акредитації та закладу професійно-технічної освіти. Також присутні внесли пропозиції для включення до плану роботи ради з питань молодіжної політики на 2019 рік.