Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Презентація роботодавця – ефективна форма взаємодії з клієнтами служби зайнятості

Переглядів: 2318
24.06.2019 - 08:17

21 червня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості презентували шукачам роботи вакансії приватного підприємства «Вітар-Груп». Участь у заході прийняли 11 безробітних осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства» - розпочав захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бахмутського міського центру зайнятості Роман Коновал.

Під час заходу керівник ПП «Вітар-Груп» Віталій Шараєвський розповів про діяльність підприємства, ознайомив присутніх зі специфікою роботи, графіком та системою оплати праці. ПП «Вітар-груп» займається капітальним ремонтом та реставрацією пішохідних тротуарів . Тротуарна плитка в наші дні стала незамінним елементом дизайну для покриття доріг і вулиць. Останнім часом вона зайняла лідируючи позиції  серед дорожніх покриттів. Зовнішній вигляд мощення багато в чому залежить не тільки від якості плитки, але і більшою мірою від її укладання. Ось тому потрібен досвідчений та кваліфікований персонал. В даний час на підприємстві здійснюється добір за вакансіями: лицювальник-плиточник, дорожній робітник. «Якщо ви уважні, енергійні та бажаєте працювати, обирайте одну з відкритих вакансій та приєднуйтесь» - звернувся керівник ПП «Вітар-Груп».

Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання. Протягом заходу відбулися cпівбесіди роботодавця з шукачами роботи, які претендують на зайняття посад. Як результат проведеного заходу, чотири безробітних осіб дійшли згоди з роботодавцем щодо працевлаштування.  ПП «Вітар-Груп» плідно співпрацює зі службою зайнятості в напрямку добору необхідних кадрів, адже основна мета будь-якого підприємства – сформувати кваліфікований трудовий колектив.

Фахівці Бахмутського міського центру зайнятості впевнені, що завдяки цьому заходу відбудеться об’єднання тих, хто готовий реалізувати свій потенціал, і тих, хто потребує висококваліфікованих фахівців.

21 червня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості презентували шукачам роботи вакансії приватного підприємства «Вітар-Груп».

Пошук

Актуально