Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.

Школа мистецтв м.Артемівська

У Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції України

Переглядів: 3370
26.06.2019 - 14:57

26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.

Бахмутський міський голова Олексій Рева привітав присутніх гостей свята та наголосив, що прийняття Конституції України 28 червня 1996 року стало найважливішим кроком щодо створення базових правових основ і принципів існування суверенної Української держави.

Конституція України закріпила верховенство права, визнання людини, її життя і здоров'я, честі і гідності, недоторканності та безпеки найвищою соціальною цінністю, ввела принцип поділу влади та основи парламентаризму, визнала значимість місцевого самоврядування.

«І сьогодні, завдяки розвитку конституційних свобод, принципів народовладдя та стратегічного курсу країни на децентралізацію Бахмутська міська рада разом з Опитненською, Покровською, Зацівською, Клинівською та Іванівською сільськими радами ухвалили історичне рішення - про добровільне приєднання територіальних громад та утворення Бахмутської об’єднаної територіальної громади. Впевнений, що Конституційні зміни у  частині децентралізації, які позитивно оцінені європейськими експертами, будуть дієвим кроком до модернізації України. А для нашої, новоствореної громади, стануть новими сторінками в історії успішного розвитку території  та покращення благополуччя кожного з її жителів.», - зазначив Олексій Рева.

Наприкінці урочистого зібрання колектив міського центру культури та дозвілля ім. Є.Мартинова подарував присутнім концерт, а 28 червня 2019 року, з нагоди Дня Конституції України на площі Свободи о 10.00 на всіх жителів та гостей міста чекає патріотична концертна програма від творчих колективів міста.

 

26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.26 червня 2019 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України.