Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Презедент України

На міні-ярмарку вакансій запрошували до роботи в сфері газопостачання

Переглядів: 1009
09.08.2019 - 09:31

7 серпня фахівці сектору рекрутингу Бахмутського міського центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для ПАТ «Артемівське управління по газопостачанню та газифікації».

19 безробітних осіб, серед яких 2 особи, які мають статус ВПО, та 5 осіб з інвалідністю, проходили співбесіди на вакансії оператора комп'ютерного набору, контролера газового господарства, слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування, інженера.

ПАТ «Артемівське управління по газопостачанню та газифікації» - підприємство, яке здійснює постачання та транспортування природного газу населенню, об'єктам промислового та комунально-побутового призначення а також технічне обслуговування та ремонт газопроводів. Підприємство співпрацює із службою зайнятості на постійній основі, тому коли виникла негайна потреба в кадрах роботодавець звернувся за допомогою в укомплектуванні до рекрутерів центру зайнятості.

Відкриваючи ярмарок, завідувачка сектору рекрутингу Марія Мустафєєва ознайомила шукачів роботи з ситуацією на місцевому ринку праці та його тенденціями, послугами служби зайнятості. «Основна мета сьогоднішнього заходу – задовольнити потребу роботодавця в кадрах та забезпечити роботою тих, хто цього потребує» - звернулась до шукачів роботи рекрутерка.

Провідний інженер з підготовки кадрів підприємства Світлана Ткаченко розповіла присутнім про діяльність підприємства, характер виконуваної роботи по кожній вакансії, ознайомила з графіком роботи та соціальними гарантіями. Шукачі роботи цікавились системою оплати праці, обсягами робіт та вимогами до рівня освіти та досвіду. Кожен зацікавлений мав змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та презентувати себе.

Під час міні-ярмарку шестеро осіб узгодили дату та час відвідування роботодавця для ознайомлення зі специфікою роботи та вирішення питання подальшого працевлаштування.

dsc033107 серпня фахівці сектору рекрутингу Бахмутського міського центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для ПАТ «Артемівське управління по газопостачанню та газифікації».

Пошук

Актуально