Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Підсумки роботи з питань легалізації праці та заробітної плати

Переглядів: 787
10.07.2020 - 08:39

Легалізація трудових відносин та заробітної плати – є одним з ключових напрямків роботи податкової служби. Адже нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до місцевих бюджетів та державних соціальних фондів. Наслідком «тіньової» зайнятості є також погіршення бізнесу - середовища та інвестиційного клімату через формування недобросовісної конкуренції, також це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника – права на відпустку, страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності (у тому числі на час вагітності та пологів). Громадяни також втрачають право на пенсійне забезпечення та можливість отримання державної допомоги у разі втрати роботи.

Бахмутське управління Головного управління ДПС у Донецькій області наголошує на неухильному дотриманні роботодавцями законодавства про працю, недопустимість оплати праці «у конвертах», використання праці неоформлених найманих працівників.

Так станом за період січень - червень 2020 року оформлено 441 трудова угода з громадянами, які офіційно не були працевлаштовані. В результаті до бюджету надійшло 771 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) та 931,7 тис. гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Крім того, підвищили рівень заробітної плати 101 підприємство, додаткові надходження по ПДФО склали 98,3 тис. гривень.


Пошук

Актуально