Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Працюй легально!

Переглядів: 99
16.07.2021 - 13:24

15 липня в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості  відбувся інформаційний вебінар для безробітних осіб з інвалідністю. Обговорювали оформлення трудових відносин на сучасному ринку праці. До заходу  долучились соціальні партнери служби зайнятості.

Заступник начальник відділу формування електронних трудових книжок № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Дмитро Мельдер надав слухачам докладні роз’яснення щодо електронних послуг, які надаються органами Пенсійного фонду України. Також слухачів ознайомили з інформацію щодо обліку страхового стажу. «Радимо завчасно переглянути внесені записи до трудової  книжки. У разі виявлення неточних записів треба звернутися до підприємства чи архівних установ за отриманням відповідних довідок» - зауважив  Дмитро.

Профконсультантка Олена Бояринова  акцентувала увагу слухачів на  перевагах легальної зайнятості. На завершення вебінару учасники  отримати відповіді на запитання, які надсилали в онлайн - чат протягом  зустрічі.

Бахмутський міський центр зайнятості


Пошук

Актуально