Начальник Бахмутської міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області Олексій Рева провів «пряму лінію» телефонного зв’язку з мешканцями Бахмутської громади.
Протягом години Олексій Рева поспілкувався із 8 мешканцями Бахмутської громади. Дзвінки надходили з різних регіонів країни, де бахмутяни знайшли тимчасовий прихисток, рятуючись від війни.
Переважна більшість звернень стосувалася матеріальної та гуманітарної допомоги, компенсації за зруйноване житло, отримання довідки про право власності на нерухоме майно, допомоги у вирішенні питання поселення до соціальних місць тимчасового перебування.
На запитання бахмутян очільник міської військової адміністрації надав відповіді, ті ж звернення, які потребують додаткового вивчення питання, Олексій Рева взяв під особистий контроль. Всі заявники у передбачений законодавством термін отримають необхідні відповіді письмово.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням