Українська пісня - це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, слідує за ним від дитинства до старості. На виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей» 18 листопада 2013 року у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов щорічний фестиваль української пісні «Мова – душа народу».
Це неповторне пісенне свято, учасниками якого були солісти, дуети та вокальні ансамблі з усіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.
Фестиваль мав на меті виявлення обдарованих дітей - виконавців української пісні, її популяризацію та проводився у трьох вікових категоріях:
- 7 – 9 років – молодша вікова категорія;
- 10 – 13 років – середня;
- 14 – 18 років – старша.
Юні співаки порадували журі фестивалю та глядачів високим рівнем виконавської майстерності, красивим українським вбранням, а головне – ніжними, ліричними, мелодійними українськими піснями, в які було вкладено душу виконавців. Кращі з них були нагороджені грамотами.
Хочеться вірити, що фестиваль української пісні і надалі збиратиме всіх небайдужих до неї, адже завдяки йому збагачується духовність підростаючого покоління, утверджується важливість поєднання сучасного музичного мистецтва з самобутнім українським фольклором та національними традиціями.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням