Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Воля крізь віки

Переглядів: 2568
16.10.2015 - 12:37

Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії та культури. У наш час відроджуються традиції українського козацтва, ведеться активна робота з учнями та молоддю.

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу підростаючого покоління у Часовоярській школі №17 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.

На літературно-музичну композицію «І не буде переводу українському народу, доки із глибин сторіч долина козацький клич» завітали гості: представники батальйону «Свята Марія», начальник відділу освіти Марина Рубцова. Учасники дійства поринули у давні славетні часи, коли дівчина проводжала козака на війну, а козаки своїм іскрометним гопаком демонстрували силу й міць, козацькі заповіді, зачитані кошовим отаманом, як настанова для нас, нащадків. На згадку гостям подарували поробки «народжений, щоб бути вільним», виготовлені дитячими руками, ікону Святої Покрови.

Продовжився захід військово-спортивними змаганнями. Представники батальйону як члени журі вручили учням 10 класу грамоту за зайняте І місце. Учасники змагань отримали солодкі подарунки.

Учителі початкових класів провели класні години «Козацькому роду нема переводу», у старших класах пройшли класні години під гаслом «Наша слава, наша пісня не вмре, не загине», де лунали козацькі пісні, звучали вислови та вірші про життя козаків. Учні виконували українські народні танці, взяли участь у козацьких розвагах.

Також у школі відбувся благодійний ярмарок «І чого на тій Ярмарці тільки не було…». Усі колективи класів підготували гарні і багаті столи, на яких були печені вироби, овочі, фрукти, квіти, роботи з бісеру та багато іншого. Кошти, зібрані під час роботи ярмарки, було вирішено надати на лікування хворим дітям.

Під час свята панувала атмосфера радості, щедрості, доброзичливості.

У Часовоярській школі №17 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.У Часовоярській школі №17 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.У Часовоярській школі №17 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.У Часовоярській школі №17 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.У Часовоярській школі №17 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.

Пошук

Актуально