Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Маленькі зірочки Бахмута в «Райдузі»

Переглядів: 1661
18.05.2018 - 13:47

17 травня на базі закладу дошкільної освіти № 52 «Райдуга » відбулося І відділення фестивалю дитячої творчості «Маленькі зірочки Бахмута» в номінаціях «Хореографія», «Грація в русі», «Гра на дитячих музичних інструментах».

Учасниками Фестивалю стали дитячі колективи дошкільних навчальних закладів  №№6, 10, 18,25, 31, 52, 56, 58.

Концертна програма розпочалася з інтерактивного спілкування загадкової Зірки з вихованцями  дитячих садків  щодо їх мрій. З’ясувалося, що діти мріють стати відомими музикантами, танцювати на великій сцені та покорити спортивний Олімп.

Впродовж усього дійства вихованці закладів дошкільної освіти проявили свої хореографічні таланти у яскравих,оригінальних, запальних танках; спортивні здібності розкрилися у спортивно-хореографічних композиціях із ігрового стрейтчингу, степ-аеробіки, скіппінгу. У світ чарівної музики глядачів запросили  оркестри дитячих музичних інструментів .

Концертну програму завершила зворушлива  пісня  «Музика» у виконанні керівників музичних дитячих садків центральної частини міста.

Фестиваль ще раз довів, що будь-який вид музичної творчості може передавати почуття і емоції дітей,  розкриваючи  їх таланти.

17 травня на базі закладу дошкільної освіти № 52 «Райдуга » відбулося І відділення фестивалю дитячої творчості «Маленькі зірочки Бахмута»17 травня на базі закладу дошкільної освіти № 52 «Райдуга » відбулося І відділення фестивалю дитячої творчості «Маленькі зірочки Бахмута»17 травня на базі закладу дошкільної освіти № 52 «Райдуга » відбулося І відділення фестивалю дитячої творчості «Маленькі зірочки Бахмута»

Пошук

Актуально