У дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, дитячому садку №42 «Чайка» відбулась інтелектуально-музична розвага «Про безпеку, діти, ви не забувайте!». Метою заходу було закріплення у дітей уявлень про небезпечні для життя і здоров’я предмети, з якими вони зустрічаються в побуті.
Мандруючи казкою «Вовк і семеро козенят», діти закріпили безпечні правила поведінки вдома: «Дотримуватися правил рухливих ігор», «Не виглядати з вікон та балкона!», «Не брати до рук дрібні речі!», «Не пускати чужого в дім!», «Не гуляти самим у дворі», «Не розмовляти з незнайомими та не приймати дарунків!», «Не сідати в чужий транспорт!». Інтелектуально-музичні загадки нагадали номера екстрених служб: 101, 102, 103, 104.
Діти самостійно робили висновки про наслідки необережного користування з небезпечними предметами в музично-дидактичній грі «Один, два, три – що може бути небезпечним – поясни!». А під час гри «Кожній речі своє місце» дошкільнята із задоволенням розмістили речі побуту: столярні інструменти, предмети домашньої аптечки та приладдя для рукоділля в кімнаті на належних місцях.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням