Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області
Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області


Роз’яснення щодо отримання путівки на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів ФССУ потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

Переглядів: 24

Законом  України  «Про  загальнообов'язкове  державне соціальне страхування від  нещасного  випадку  на  виробництві  та професійного  захворювання,  які спричинили втрату працездатності» та постановою правління Фонду соціального страхування України від 31.10.2007 № 49 «Про затвердження Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання санаторно-курортним лікуванням» визначений механізм отримання путівки на санаторне-курортне лікування для осіб, що отрим

 

Система інформування роботодавцями про здійснення виплат застрахованим особам в дії

Переглядів: 44

З  01.10.2018 набрала чинності постанова правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі - Порядок № 12),  відповідно до якої у страхувальника з’явилася додаткова можливість надсилати заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам із застосуванНОВА ФОРМА ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ В ДІЇ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

Переглядів: 219

З 01 жовтня 2018 року почала діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Відповідний Порядок фінансування страхувальників було затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

У разі настання у застрахованої особи страхового випадку, пов’язаного з тимчасовою втратою працездатності, комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства протягом  десяти днів приймає рішення про призначення матеріального забезпечення застрахованій особі.

 

Аналіз травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м.Бахмут за 9 місяців 2018 року

Переглядів: 342

За січень-вересень 2018 року Бахмутським міським відділенням зареєстровано 9 нещасних випадків, що сталися на підприємствах м. Бахмут. З них - страхових 8 випадків (КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств», ФОП Митюкова,   ТОВ «ТРЕЙД-КОМ», ТОВ «Завод кольорових металів», КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС», ТДВ «СІНІАТ», Артемівський міськрайонний суд Донецької області, ПрАТ «МАШИНОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАВОД «ВІСТЕК»), по яким складено акти форми Н-1 (постраждало 8 осіб). Професійних захворювань на підприємствах м.

За аналогічний період минулого року Бахмутським міським відділенням зареєстровано  4 нещасних випадки, що сталися на підприємствах м. Бахмут. З них - страхових 3 випадки (Філія «Автодор№3» ДП «Донецький облавтодор», ТДВ «СІНІАТ», КП «БАХМУТ-ВОДА», по яким складено акти форми Н-1 (постраждало 3 особи). Професійних захворювань на підприємствах м. Бахмут не зареєстровано.

 

Прийняття звітів страхувальників за формою Ф4-ФСС з ТВП за 9 місяців 2018 року

Переглядів: 417

Шановні страхувальники !

Нагадуємо,  що прийняття звітів страхувальників за формою Ф4-ФСС з ТВП за 9 місяців 2018 року здійснюється відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП від 18.01.2011 №4 з 2 по 20 жовтня  2018 року за адресою :  м. Бахмут, вул. Горбатова, 4

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника у разі здійснення у звітному кварталі нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду, подання заяви-розрахунку та отримання фінансування або перерахування зобов’язань перед Фондом.

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:Кількісні показники діяльності Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за період з 01.08.2018 по 31.08.2018

Переглядів: 134

На обслуговуванні у відділенні перебуває 6808 страхувальників. У серпні 2018 року спеціалістами відділення:

  • взято на облік 67 страхувальників;
  • знято з обліку 36 страхувальників;
  • прийнято 281 заяву-розрахунок від страхувальників для здійснення фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам по 1 291 листку непрацездатності на суму 3 608 579,86 грн., у тому числі:

 – допомоги по тимчасовій непрацездатності - 2 977 390,45 грн.;Збільшились витрати на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України у І півріччі 2018 року

Переглядів: 133

Станом на 01.07.2018 року в Бахмутському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України перебуває на обліку 6772 страхувальників з загальною кількість застрахованих осіб – 32 791.

За І півріччя 2018 року відділенням профінансовано  10 171 листків непрацездатності. У порівнянні з І півріччям 2017 роком кількість листків збільшилась на  4,4 %.

Витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності за І півріччя 2018 року склали 15,8 млн.грн. що на 34,4% більше ніж у  І півріччі 2017 року. Зростання витрат по тимчасовій непрацездатності пояснюється тим, що розмір середньоденної допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 35,45% та склав 222,16 грн.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально